سنگ مرمریت مشکی نیز حاوی کلسیت است که آن را بسیار بادوام و جذب آب کمتری می کند. سنگ مرمر سیاه همچنین گرما بخش است و درخشندگی ایجاد می کند. حس لوکس و محیط شگفت انگیز آن جلوه ای زیبا به خانه شما می دهد.

سنگ مرمریت مشکی یکی از سنگ های مرمر سنگ های متنوع و سازگاری است که طرح های متفاوتی دارد. از مزایای قابل توجه سنگ مرمریت سیاه براق و صاف بودن آن است که رنگ تیره آن شکوه خاصی به فضا می بخشد.

اگر به دنبال سنگ مرمریت مشکی براق متمایز برای ملک خود هستید، پس به دنبال سنگی پیچیده و سفارشی هستید. مشکی، رنگی که به خودی خود فاقد رنگ است، اما رنگی است که برای مدت طولانی انتخاب یک طراح باقی خواهد ماند. در برابر رطوبت غیر قابل نفوذ و در نتیجه کاملاً مقاوم در برابر لک است. صرف نظر از مکانی که آن را نصب می کنید، می تواند برای مدت طولانی در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند.
این محصول اغلب به عنوان نمای داخلی، کانتر، سنگفرش، راه پله، انواع پروژه های لوکس اداری، تجاری، مسکونی، طبقه آسانسور، خدمات و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام استفاده از سنگ مرمر سیاه، لازم نیست نگران نگهداری آن باشید. رنگ مشکی تیره به شما مزیت بیشتری از تمیزی می دهد زیرا گرد و غبار و خاک در پس زمینه تاریک چندان قابل مشاهده نیستند.