در مورد سنگ ثابتی

 

تاریخ ما

گروه معادن سنگ ثابتی یک شرکت معدنی است که در زمینه استخراج و فرآوری انواع سنگ های طبیعی فعالیت می کند. این شرکت در سال 1378 با هدف استخراج سنگ های مرمریت و تراورتن در شهرستان نطنز استان اصفهان تاسیس شد.

سابقه ی فعالیت این شرکت به بیش از 4 دهه برمی گردد و هم اکنون با داشتن کارخانه های تولید سنگ در استان های اصفهان، قم و یزد و شعب در هرهای مختلف کشور، به یکی از بزرگ ترین شرکت های فعال در زمینه استخراج و فرآوری سنگ های طبیعی در ایران تبدیل شده است.

این شرکت فعالیت خود را در زمینه استخراج و فرآوری سنگ های مرمریت، تراورتن، گرانیت، سنگ های معماری و سنگ های دکوراتیو انجام می دهد و محصولاتش را به داخل و خارج از کشور صادر می کند.

در طول سالیان گذشته، گروه معادن سنگ ثابتی به دلیل تولید محصولات باکیفیت و ارائه خدمات حرفه ای، موفق به کسب مجوزهای مهمی از جمله استاندار ISO 9001 و مجوز استاندارد سلامت از سازمان بهداشت جمهوری اسلامی ایران شده است.

گروه معادن سنگ ثابتی، با استخراج انواع سنگ ورقه ای، سنگ کوبیک، گرانیت و تراورتن یکی از بزرگترین معادن کاشان را در دست دارد. برای اینکه بتوانید نیاز خود را برا کمترین هزینه و بالاترین کیفیت با رضایت بالایی برآورده نمایید، انتخاب سنگ ثابتی یکی از بهترین ها ست.